Blinkfyrar - Sveriges största leverantör av infrastruktur produkter

Order

Kundtjänsten hjälper dig med orderläggning och frågor kring våra produkter. Kontakta order@blinkfyrar.se för support med ditt köp.

Förfrågan/offert - produkter

Vår offertavdelning beräknar, illustrerar och skickar offert till dig som önskar sammanställning på flera produkter eller större projekt. Kontakta offert för en offertförfrågan offert@blinkfyrar.se

Förfrågan/offert - tjänster

Projekt & Service offererar montageerbjudanden inkl. produkter kopplade till våra SmartTrafficerbjudanden - som trafikljus, parkering, VMS, infartsskyltar, LED-displayer, detektorfräsning, detektorsågning mm. thomas.holmstrom@blinkfyrar.se

Kontakta oss

Customer Service
order@blinkfyrar.se

Customer Service / Kundservice

E-post: order@blinkfyrar.se
Tel nr.: Order 0200-240400
Management/Sales
farshid.vahdat@blinkfyrar.se

Farshid Vahdat

Sales Manager
E-post: farshid.vahdat@blinkfyrar.se
Tel nr.: 046-256239
Managment/Sales KAM
michael.jagestedt@blinkfyrar.se

Michael Jägestedt

Senior Advisor/Senior Key Account Manager
E-post: michael.jagestedt@blinkfyrar.se
Tel nr.: 046-259396
Sales KAM
johan.wingren@blinkfyrar.se

Andreas Mårtensson

Key Account Manager
E-post: andreas.martensson@blinkfyrar.se
Tel: 046-2701347
Sales
sven.fossto@blinkfyrar.se

Sven Fossto

Sales
E-post: sven.fossto@blinkfyrar.se
Tel nr.: 046-2703565
Sales
niklas.persson@blinkfyrar.se

Niklas Persson

Sales
E-post: niklas.persson@blinkfyrar.se
Tel nr.: 046-2727271
ITS
thomas.holmstrom@blinkfyrar.se

Thomas Holmström

Business manager ITS
E-post: thomas.holmstrom@blinkfyrar.se
Tel nr.: 0729 85 09 51
ITS
jonas.rask@blinkfyrar.se

Jonas Rask

Technician
E-post: jonas.rask@blinkfyrar.se
Tel nr.: 08-42503230
ITS
richard.thelin@blinkfyrar.se

Richard Thelin

project manager/detectors
E-post: richard.thelin@blinkfyrar.se
Tel nr.: 0723 022 213
ITS
Torbjörn Bilginson

Torbjörn Bilginson

Technician
E-post: torbjorn.bilginsson@blinkfyrar.se
Tel nr.: 070-565 94 92
ITS
Joacim Forselius

Joacim Forselius

Technician
E-post: joacim.forselius@blinkfyrar.se
Tel nr.: 070-174 98 34
ITS
Nenad Lazarevic

Nenad Lazarevic

Technician
E-post: nenad.lazarevic@blinkfyrar.se
Tel nr.: 08-42503236
ITS
erik.blomdahl@blinkfyrar.se

Erik Blomdahl

Technician
E-post: erik.blomdahl@blinkfyrar.se
Tel nr.: 08-12881210
Parkering
anders.karlsson@blinkfyrar.se

Anders Karlsson

Project Leader/Sales Parking/VMS
E-post: anders.karlsson@blinkfyrar.se
Tel nr.: 0708-32 49 84
Project & Service
Christopher Snow

Christopher Snow

Technician
E-post: christopher.snow@blinkfyrar.se
Tel nr.: 0708-94 64 66